OGLOSZENIA

Szczegóły ogłoszenia

Posadzki wylewki maszynowe, styrobeton.

Posadzki wylewki maszynowe, styrobeton.

PosGlanc - Posadzki wylewki maszynowe mixokretem. Styrobeton, płynny styropian.

Firma PosGlanc to zespół profesjonalistów w branży posadzkarskiej. Specjalizuje się w wykonywaniu posadzek maszynowych, zacieraniu maszynowym, wylewaniu warstw spadkowych, chudych betonów, płynnych mas styropianowych (styrobeton). Posadzki wykonujemy na różnych obiektach począwszy od domków jednorodzinnych, garażach a skończywszy na dużych obiektach przemysłowych typu bloki , hale czy biurowce. Dla naszych klientów udzielamy gwarancji na poziom, wytrzymałość oraz trwałość wykonanej przez nas posadzki. Nasze posadzki mają idealny poziom oraz wytrzymałość. Nadają się pod każdy rodzaj podłóg bez stosowania mas wyrównujących oraz wzmacniających. Tak zrobione posadzki pozwalają zaoszczędzić pieniądze naszych klientów.

Nowoczesne i wydajne maszyny oraz sprzęt, którym dysponujemy to atrybuty, dzięki którym prace wykonujemy szybko i sprawnie. Profesjonalizm i stabilność zespołu z wieloletnim doświadczeniem to cechy, dzięki którym kolejni klienci wciąż nas polecają. Bezpłatnie w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań, problemów dojeżdżamy do klienta w celu doradzenia i wyjaśnienia problemów.

Posiadamy w ofercie styropian, folie oraz wszystkie materiały potrzebne do wykonania posadzek.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zadania zyskaliśmy uznanie wielu klientów indywidualnych i firm budowlanych, z którymi regularnie współpracujemy od wielu lat. Świadczymy usługi na lokalnym rynku, dbając przy tym o każdy szczegół związany ze sprawną realizacją powierzonych nam zadań. Dysponujemy własnym transportem ciężarowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać szybko i zaoferować nasze usługi w korzystnej cenie.

Zadzwoń a doradzimy, wyliczymy materiał, ustalimy dogodny termin.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasz numer: 723 338 141, 607 712 339

Więcej informacji na stronie https://posglanc.pl/


tel: 723 338 141, 607 712 339

Woj.: wielkopolskie

Powerd by Ininet | Mapa strony | statystyka